Web sitemize gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz. Hatırlatmak isteriz ki; bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. sitenin sahibi sıfatıyla site içinde yer alan bütün ürün ve hizmeti, bilgi ve malzemeyi önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Telif Hakkı

Bu sitenin tüm içeriği; metin, grafik, logo, resimler, fotoğraflar, şekiller, teknik ve bilimsel çizimler, sesli-görüntülü klipler, animasyon ve video kayıtları, programlar, her türlü teknik unsur, bunlarla sınırla kalmamak ve bunlara bağlı her türlü hak da dahil olmak üzere halen yürürlükte ve gelecekte yürürlüğe girecek tüm Türkiye Cumhuriyeti Mevzuatı, Site ve içeriği ile doğrudan veya dolaylı olarak ilgili tüm Uluslararası Mevzuat ile koruma altında bulunmaktadır. Yukarıda belirtilen unsurların TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin yazılı izni olmaksızın kısmen veya tamamen, doğrudan veya dolaylı, aynen ya da değiştirilerek kullanımı, iktibası, kopya edilmesi, çoğaltılması, dağıtılması, başka bilgisayara yüklenilmesi, iletilmesi, değiştirilmesi, ticari amaçla elde bulundurulması, belirtilen eylemlerin teşviki ve bunlarla sınırla kalmamak ve bunlara bağlı her türlü haksız eylem yasaktır.

Marka

Arby’s Restaurant Group Inc., TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., iştirakleri veya grup şirketleri ile www.arbys.com.tr sitesinde yer alan tüm logo, grafik, dizayn, mal ve hizmetler Türkiye'de ve dünyada tescil edilmiş olup yürürlükte ve gelecekte yürürlüğe girecek tüm Türkiye Cumhuriyeti Mevzuatı, ilgili tüm Uluslararası Mevzuat ile koruma altında bulunmaktadır. Aksi belirtilmediği sürece 3. şahıslar tarafından kopyalanamaz ve kullanılamaz.

Güvenlik

Saklanan bilgilerinizin yanlışlıkla veya kasten 3. şahıslar tarafından ele geçirilerek kötüye kullanılması, çoğaltılması, başka şahıslara kullanılmak üzere gönderilmesi, tahrip edilmesini önlemek amacıyla Sitemiz sürekli yenilenen ve iyileştirilen bir koruma sistemiyle donatılmıştır. Ancak tüm bu koruma sistemlerine rağmen bu bilgilerin başka kişilerin eline geçmesinden ve kullanılmasından TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., iştirakleri veya grup şirketleri, Arby’s Restaurant Group Inc. ve tüm bu belirtilen firma çalışanlarının hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Sorumluluk

TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş., iştirakleri veya grup şirketleri, Arby’s Restaurant Group Inc.'ın ve tüm bu belirtilen firma çalışanlarının, site kullanıcılarının site ve içeriği ile ilgili olarak doğabilecek doğrudan veya dolaylı hiçbir zararından sorumluluğu bulunmamaktadır.

Uygulanacak Hukuk

Bu site TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.'ne ait olup Arby’s Restaurant Group Inc.'ın izniyle yaratılmış ve işletilmektedir. Site ve site içeriği ile ilgili her türlü uyuşmazlığın çözümünde Türk Maddi ve Usul Hukuku uygulanır ve münhasıran Türk mahkeme ve icra daireleri yetkilidir.