Tüm Arby's® restoranlarındaki kampanyalardan haberdar olabilir, eşsiz fırsatlar eşliğinde Arby's® lezzetlerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Arby’s® Euroleague Menü

Arby’s® Euroleague Menü

Beef'n Cheddar Sandviç + Roast Chicken Deluxe Jr. Sandviç + 8’li Susamlı Soğan Halkası + Mega Boy Patates + 1 L. İçecek 35,90 TL

 

Kampanya 3-31 Ekim 2019 tarihleri arasında sadece Ara Gelsin sipariş hattı, www.tiklagelsin.com, Yemek Sepeti, Tıkla Gelsin® Mobil Uygulama, Fiyuu ve Glovo mobil uygulaması üzerinden verilen Arby’s® paket servis siparişleri için geçerlidir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Görseldeki menü iki kişilik olup, Euroleauge Menü paket satış fiyatı 35,90TL’dir. Görseldeki ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup restoranlara göre farklılık gösterebilmektedir. Menüde portakal suyu ve curly fries tercihlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2019 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Arby’s®‘ den Pro Gamer Menü!

Arby’s®‘ den Pro Gamer Menü!

Beef’n Cheddar + Orta Boy Tırtıklı Patates + 6’lı Tenders + Litrelik İçecek

 

Bu kampanya 12 Haziran 2019 - 31 Ekim 2019 tarihleri arasında sadece Ara Gelsin sipariş hattı, www.tiklagelsin.com, Yemek Sepeti, Tıkla Gelsin® Mobil Uygulaması, Glovo ve Fiyuu uygulaması üzerinden verilen Arby’s® paket servis siparişleri için geçerlidir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Kampanya içeceklerine sadece 1 L. Coca-Cola Orijinal, 1 L. Coca-Cola Şekersiz, 1 L. Coca-Cola Light, 1 L. Fanta, 1 L. Sprite ve Litrelik Fuse Tea çeşitleri dahildir. Dağıtım alanları sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. TAB Gıda'nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2019 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir

Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.

Arby’s® Euroleague Menü

Arby’s® Euroleague Menü

Beef'n Cheddar Sandviç + Roast Chicken Deluxe Jr. Sandviç + 8’li Susamlı Soğan Halkası + Mega Boy Patates + 2 Orta Boy İçecek 31,90 TL

Kampanya 15 Kasım 2019 tarihine kadar, Havalimanı hariç görselin sergilendiği tüm Arby’s® restoranlarında geçerlidir. Paket serviste farklı fiyat uygulamasıyla geçerlidir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Görseldeki ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup restoranlara göre farklılık gösterebilmektedir. Menüye ayran dahil değildir. Menüde portakal suyu, limonata çeşitleri, curly fries ve salata tercihlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. TM & © 2019 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Arby’s® Bonus Flaş Kampanyası

Arby’s® Bonus Flaş Kampanyası

25 TL Üzerine 10 TL Bonus

Kampanya Detayları:

 • 1 – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi Burger King, Sbarro, Popeyes, Arby’s, Usta Dönerci, Usta Pideci restoranlarında tek seferde 25TL ve üzeri alışveriş yapın, 10TL bonus kazanın.
 • Kampanya paket servislerde geçerli değildir.
 • Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalıdır. Kampanyada katılım sonrasında yapılan alışverişler dikkate alınacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 10 TL Bonus kazanabilecektir. Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Easy, Money Bonus, Bonus Sanal kartlar, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç dahildir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
 • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 8-18 Kasım 2019 tarihleri arasında bonus program üyesi işyerlerinde aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir. Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 18 Kasım’dan sonra geri alınacaktır.
 • Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Sbarro International, Sbarro markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Popeyes Louisiana Kitchen, Inc., Popeyes markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Arby’s IP Holder , LLC., Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Tab Gıda, Usta Dönerci markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Tab Gıda, Usta Pideci markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır
 • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.