Tüm Arby's® restoranlarındaki kampanyalardan haberdar olabilir, eşsiz fırsatlar eşliğinde Arby's® lezzetlerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Arby's® Survivor Menü

Arby's® Survivor Menü

Biftek Klasik Sandviç + Roast Beef Deluxe + 6'lı Susamlı Soğan Halkası + Tırtıklı Büyük Boy Patates + Litrelik İçecek Kişi Başı Sadece 16,45 TL

 

Bu kampanya 31 Mayıs 2019 tarihine kadar sadece Ara Gelsin sipariş hattı, www.tiklagelsin.com, Yemek Sepeti, Tıkla Gelsin® Mobil Uygulama, Fiyuu ve Glovo mobil uygulaması üzerinden verilen Arby’s® paket servis siparişleri için geçerlidir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Görseldeki menü iki kişilik olup; Survivor Menü paket servis satış fiyatı 32,90 TL’dir. Kampanya içeceklerine sadece 1 L. Coca-Cola, 1 L. Coca-Cola light, 1 L. Coca-Cola Şekersiz. 1 L. Fanta, 1.L. Sprite ve 1 L. Fuse Tea çeşitleri dahildir. Dağıtım alanları sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2019 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Euroleague Heyecanını Arby’s® ile yaşa!

Euroleague Heyecanını Arby’s® ile yaşa!

Beef’n Cheddar + Roast Beef Jr Sandviç + Jumbo Tırtıklı Patates + 1 L. İçecek Kişi Başı 16,45 TL

 

Kampanya 30 Nisan 2019 tarihine kadar sadece Ara Gelsin sipariş hattı, www.tiklagelsin.com, Yemek Sepeti, Tıkla Gelsin® Mobil Uygulama, Fiyuu ve Glovo mobil uygulaması üzerinden verilen Arby’s® paket servis siparişleri için geçerlidir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Görseldeki menü iki kişilik olup; Euroleauge Menü paket servis satış fiyatı 32,90 TL’dir. Kampanya içeceklerine sadece 1 L. Coca-Cola, 1 L. Coca-Cola Light, 1 L. Coca-Cola Şekersiz, 1 L. Fanta, 1 L. Sprite ve 1 L. Fuse Tea çeşitleri dahildir. Görselde yer alan ürünler reklam amaçlıdır. Dağıtım alanları sınırlıdır. Tab Gıda’nın önceden haber vermeden kampanyayı durdurma ve fiyatta değişiklik yapma hakkı saklıdır.

TM & © 2019 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Euroleague Heyecanını Arby’s® ile yaşa!

Euroleague Heyecanını Arby’s® ile yaşa!

Beef’n Cheddar + Roast Beef Jr Sandviç + Jumbo Tırtıklı Patates + 2 Orta Boy İçecek = 28,90 TL

Kampanya 30 Nisan 2019 tarihine kadar, Havalimanı hariç, görsellerin sergilendiği tüm Arby’s® restoranlarında ve paket serviste farklı fiyat uygulamasıyla geçerlidir. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. Görseldeki menü iki kişilik olup, Euroleauge Menü restoran satış fiyatı 28,90 TL’dir. Görseldeki ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup restoranlara göre farklılık gösterebilmektedir. Menüye ayran dahil değildir. Menüde portakal suyu, limonata, çilekli limonata içecek çeşitleri ve curly fries tercihlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

TM & © 2019 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

QR ile ödeme kolaylığı BonusFlaş’ta! 35TL ve üzeri ilk alışverişe 10TL Bonus Arby’s®’de!

QR ile ödeme kolaylığı BonusFlaş’ta! 35TL ve üzeri ilk alışverişe 10TL Bonus Arby’s®’de!

Arby’s®’den yapacağınız 35 TL ve üzeri ilk alışverişte 10 TL Bonus kazanmak için kampanyaya BonusFlaş’tan katılın.

Kampanya Detayları:

 • Kampanya 18 Nisan – 2 Mayıs 2019 tarihleri arasında Bonus üyesi ve BonusFlaş’la QR ile Ödeme yapılabilecek Burger King®, Sbarro®, Popeyes®, Arby’s®, Usta Dönerci® restoranlarında, BonusFlaş uygulamasını kullanarak yapılacak olan QR ile Ödeme işlemlerinde (paket servisler ve mobil restoranlar hariçtir) geçerlidir.
 • Kampanya süresi boyunca tek seferde 35 TL ve üzeri ilk alışverişte BonusFlaş’la QR ile ödeme yapın, bir defaya mahsus olmak üzere 10 TL Bonus kazanın!
 • Kampanyaya BonusFlaş ile katılmak için Hemen Katıl butonu tıklanmalıdır. Kampanyada katılım sonrasında yapılan alışverişler dikkate alınacaktır.
 • Kampanya paket servislerde geçerli değildir, yalnızca restoranlarda geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 10 TL Bonus kazanabilir.
 • Kazanılan bonus, 10 – 20 Mayıs 2019 tarihleri arasında Bonus program üyesi işyerlerinde aynı kartla yapılan harcamalarda kullanılabilecektir.
 • Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 21 Mayıs 2019 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business, Easy, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç dahildir.
 • Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kart sahipleri kampanyaya BonusFlaş’tan katılabilirler. (bu kartlar için katılım ücreti 0,99 TL’dir).
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
 • Miles&Smiles Garanti kredi kartları, Shop and Fly kartlar, Paracard, bonus kullanarak yapılacak ödemeler, sanal kart ve mail order işlemleri kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
 • TM & © 2019 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir. © 2019 Sbarro, LLC. Tüm hakları saklıdır. Sbarro International, Sbarro markası ve ambleminin tek hak sahibidir. © 2019 Popeyes Louisiana Kitchen, Inc. All rights reserved. Tüm hakları saklıdır. Popeyes Louisiana Kitchen, Inc., Popeyes® markası ve ambleminin tek hak sahibidir. TM & © 2019 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir. TAB Gıda Usta Dönerci® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.
 • Garanti Bankası ve TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Bonus üyesi QR ile ödeme yapılabilecek TAB Gıda restoranları listesine buradan ulaşabilirsiniz.
 • BonusFlaş’la QR ile ödeme yapmak için;
  • QR ile Ödeme yapacağınızı iş yerindeki görevliye iletin.
  • Ödeme yapacağınız kartı belirtin.
  • POS ekranındaki QR’ı BonusFlaş ile okutun.
  • BonusFlaş’tan onay vererek ödemeyi tamamlayın.