Sıra dışı ve doyurucu lezzetlerin adresi Arby’s®️, Türkiye’de 2010 yılında TAB Gıda güvencesiyle hizmet vermeye başlamıştır. “Etçiyiz Biz” diyenlerin vazgeçilmez adresi haline gelen Arby’s®️, bugün Türkiye genelinde 100’e yakın restoranında geniş ürün yelpazesiyle fırınlanmış dana etinin en özel halini sunmaktadır.

Kısa sürede Türkiye’de çok sevilen Arby’s®️, lezzet tutkunlarına 4 saat ağır ağır fırınlanmış dana etinden özenle dilimlenen Roast Beef, özel baharatlarıyla 12 saat marine edilip 4 saat fırınlanan biftek, 16 saat fırınlanıp özel Arby’s®️ teknikleriyle fümelenen kaburga ve “sırrı şeklinde değil lezzetinde” olan Curly Fries gibi benzersiz seçenekler sunmaktadır.

Arby’s®️, TAB Gıda’nın sektördeki uzmanlığı ve tecrübesi sayesinde yalnızca 6 ay gibi kısa bir sürede Türkiye’de restoran sayısını 3 katına çıkarmış ve Arby’s Global tarafından “Hızlı Büyüyen Ülke” ödülüne layık görülmüştür.

2012’de MediaCat Net Tavsiye Skoru araştırma sonucuna göre Arby’s®️ “Ürünleri En Çok Tavsiye Edilen Hamburger Zincir Restoranı” seçilmiş, 2013’te ise yeniden Arby’s®️ Global tarafından “Hızlı Büyüyen Ülke” ödülüne layık görülmüştür.