Roast Beef Deluxe Jr. Sandviç + Roast Chicken Deluxe Jr. Sandviç + Büyük Boy Tırtıklı Patates + 6’lı Soğan Halkası + Litrelik İçecek Kişi Başı Sadece 14,45 TL!

Arby's® den 2 Kişilik Fırsat Menüsü

 

Kampanya 30 Eylül 2020 tarihine kadar sadece Ara Gelsin sipariş hattı, www.tiklagelsin.com, Sodexo Plus, Yemek Sepeti ve Tıkla Gelsin® Mobil Uygulama üzerinden verilen Arby’s® paket servis siparişleri için geçerlidir. Görselde yer alan ürün servis şekli reklam amaçlıdır. 2 kişilik fırsat menüsü roast beef deluxe jr sandviç, roast chicken deluxe jr. sandviç, büyük boy tırtıklı patates, 6’lı soğan halkası ve litrelik içecek ile servis edilmektedir. Menü içeceklerine 1 L. Coca-Cola, 1 L. Coca-Cola Light, 1 L. Coca-Cola Şekersiz, 1 L. Fanta, 1 L. Sprite ve 1 L. Fuse Tea çeşitleri dahildir. Menülerde curly fries veya salata tercihlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır. Bu kampanya başka kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. Dağıtım alanları sınırlıdır. TAB Gıda San. ve Tic A.Ş önceden haber vermeden servis alanlarında, ürünlerde ve fiyatlarda değişiklik yapma, kampanyayı durdurma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına sahiptir.

TM & © 2020 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.