Roast Beef Deluxe Jr. Sandviç + Roast Chicken Deluxe Jr. Sandviç + Büyük Boy Tırtıklı Patates + 6’lı Susamlı Soğan Halkası + Litrelik İçecek Kişi Başı Sadece 12,95 TL!

Arby's® den 2 Kişilik Fırsat Menüsü

 

Kampanya 31 Ocak 2019 tarihine kadar sadece www.tiklagelsin.com, www.yemeksepeti.com, Tıkla Gelsin®, Fiyuu, Glovo mobil uygulaması ve 444 22 97 numaralı Çağrı Merkezi’ni arayarak verilen paket servis siparişlerinde geçerlidir. Görselde yer alan ürün servis şekli reklam amaçlıdır. 2 kişilik fırsat menüsü roast beef deluxe jr sandviç, roast chicken deluxe jr. sandviç, büyük boy tırtıklı patates, 6’lı susamlı soğan halkası ve litrelik içecek ile servis edilmektedir. Menü içeceklerine 1 L. Kola 1 L. Kola Light, 1 L. Pepsi Şekersiz, 1 L. Portakal Aromalı Gazoz ve 1,5 L. Gazoz dahildir. Menü içecek tercihlerinde soğuk çay çeşitleri için fiyat farkı uygulanmaktadır. Menülerde curly fries veya salata tercihlerinde fiyat farkı uygulanmaktadır. Bu kampanya başka kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez. Dağıtım alanları sınırlıdır. TAB Gıda San. ve Tic A.Ş önceden haber vermeden servis alanlarında, ürünlerde ve fiyatlarda değişiklik yapma, kampanyayı durdurma, ürünleri satıştan kaldırma hakkına sahiptir.

TM & © 2019 Arby’s IP Holder, LLC. Tüm hakları saklıdır. Arby’s IP Holder, LLC. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.