Dilediğin Menü Yanında Cinemaximum Sinema Davetiyesi 11,95TL

Cinemaximum Kampanyası
  • Bu kampanya, görsellerin sergilendiği Arby’s® Restoranları’nda bulunan tüm menü satışlarında, 31 Aralık 2018 tarihine kadar yalnızca, VIP salonlar haricindeki tüm Cinemaximum’larda haftanın her günü tüm seanslarda geçerli olup, Tempur,VIP,Gold,İstinyepark,Kanyon,Akasya,City’s,Zorlu,Atakule,IMAX,MPX,4DX,Dbox,ScreenX ve paket serviste geçerli değildir. 2TL farkla alacağınız sinema davetiyelerine 3D filmler ve 3D gözlük dahildir.
  • Kampanya kapsamında, telefon numaralarını paylaşan restoran misafirlerine SMS ile bir adet PNR kodu gönderilir. PNR kodları, gönderilen SMS’ lerde belirtilen tarihe kadar ve belirtilen şehirlerde geçerli olacaktır. PNR kodları kampanya katılımcılarına SMS olarak gönderildikten sonra iade edilemez. Her PNR kodu tek kişilik olup; kampanya kapsamındaki menü ve kod birlikte alınmak zorundadır. Davetiyelerin kaybolmasından Cinemaximum Sineması / Arby’s® / TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz. Kampanya başka promosyonlar ile birleştirilemez.

TM & © 2019 Arby’s Restaurant Group Inc. Tüm hakları saklıdır. Arby’s Restaurant Group Inc. Arby’s markası ve ambleminin tek hak sahibidir.